"Proč v době internetu chodit na poštu?" Touto myšlenkou se nejspíš řídila Česká pošta při spouštění své nové služby ČP Cloud. V praxi jde o to, že zájemce může na počítači napsat dopis a místo toho, aby s ním fyzicky došel k poštovní schránce nebo pobočce, tak ho pouze internetově odešle. A pošta vyřídí sama všechny další náležitosti k jeho doručení.

Psaní lze sepsat přímo v prohlížeči, nebo lze vytvořit PDF soubor. Zákazník si může zároveň vybrat, jestli chce obyčejné nebo doporučené psaní. Zásilka bude pracovníky následně vytisknuta, zabalena a odeslána. Celý postup by měl mít klient možnost sledovat on-line, ale jen v případě doporučeného psaní. Obsah dopisu bude zpracován a archivován, takže je případně prokazatelný. Novou službu prezentuje Česká pošta jako "nejvýhodnější řešení firemní pošty".

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.