Obliba e-shopů mezi českými spotřebiteli roste, ještě větší popularity se ale snad internetové obchody těší mezi podnikateli. Česko se totiž se svými 35 tisíci aktivními e-shopy řadí mezi evropskou špičku. Vliv má na to i fakt, že pro více než 60 procent majitelů e-shopů je jejich provoz jen vedlejším příjmem.

Na dráhu internetového obchodníka se vydávají jak lidé, kteří již nějakou zkušenost s podnikáním měli (34,9 procent), případně již v minulosti přímo provozovali e-shop (27,8 procent), tak i lidé, pro něž je e-shop prvním podnikatelským počinem (37,3 procent). Vyplývá to z průzkumu společnost Shoptet.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.