Na Zličíně za Ikeou vyrostl před pár týdny areál aktivní dětské zábavy Creative World, jehož součástí je také gurmánské bistro se zajímavou nabídkou farmářských specialit, především pak famózních rybích delikates z populárního rybářství Kolář, které na Vysočině obhospodařuje na 150 rybníků.

Koncept unikátního projektu je vlastně velmi jednoduchý. Na velkorysém prostranství za obchodním centrem stojí několik originálních dětských atrakcí, které lákají malé kluky a holky k zábavné a aktivní hře. Mezitím dospělí tráví čas ve velkém „relaxačním“ sále, v němž mohou ochutnávat řadu farmářských specialit – od zajímavě namíchaných biočajů a unikátní italské kávy až po netradiční delikatesy připravené z čerstvých ryb. A právě zde naši ochutnávku začneme.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.