Badatel coby blázen v ústraní, vzdorující svou posedlostí normám, potrhlý umělec žijící jen ve svém světě... Tak tyhle mýty o nepraktických lidech s rozcuchanými vlasy a roztěkaným pohledem podle Petra Cíglera už dávno neplatí. On sám je toho bytostným příkladem a jako úspěšný moderní mladý muž odvážně posouvá hranice špičkového výzkumu i současné vážné hudby. Petr Cígler je vyloženě renesančním typem člověka, se vzájemně se doplňujícím talentem pro vědu i umění. Ve svých šestatřiceti letech má za sebou již řadu úspěchů v oblasti nanochemie, a přestože je v hudební skladbě samouk, odborníci ho navíc řadí k nejzajímavějším českým skladatelům vážné hudby poslední dekády.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.