Když šéfka Facebooku Sheryl Sandbergová napsala knihu Lean In, v překladu Opřete se do toho, spustila tím mezi ženami vlnu zájmu o kariéru. Dílo provozní ředitelky sociální sítě stálo i za myšlenkou vytvoření platformy Junior Lean In Club, která v Česku nově pomáhá mladým ženám.

"Junior Lean In je jedinečný koncept, který umožňuje mladým profesionálkám jak získávat z brilantní metodiky setkávání dle konceptu Lean In, na němž pracovala řada předních profesorů ze Stanfordovy univerzity, tak čerpat nové zkušenosti díky vzájemnému sdílení v rámci uzavřeného kruhu žen," říká Iva Petříčková z Business Leaders Fora, které projekt zastřešuje.

Klub je určený pro studentky posledních ročníků vysokých škol i pro juniorské manažerky. Zapojit se mohou také mladé ženy s ochotou pracovat na osobním rozvoji. Podstatou projektu je debata nad konkrétními tématy a následná šance stínování některé z matadorek českého byznysu.

...

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé. Děkujeme za vaši přízeň.
Obsah starší než měsíc je součástí archivu a do článků zdarma se nepočítá. Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.
Předplatit od 199 Kč / měsíc
Máte již předplatné?