Když si v Praze-Dejvicích položíte otázku, kam na skvělý oběd za ještě lepší cenu, vystačíte si při počítání jen s několika málo prsty. Důvod ke zvednutí dalšího se nachází v Mařákově ulici nedaleko metra Hradčanská.

 

Hodnocení

Bistro A Table

Praha 6

****

Skvělá francouzská restaurace s poctivou kuchyní a bezkonkurenčním obědovým menu.

 

CENÍK

Předkrmy 89-220 Kč
Obědové menu 139 Kč
Hlavní jídla 109-295 Kč
Víno (1 dcl) od 35 KčJAK HODNOTÍME

Každá recenze je založena na zážitcích z alespoň dvou návštěv dané restaurace. Náklady na recenze hradí Hospodářské noviny, a jsou tedy zcela nezávislé.***** Dokonalé. Nezapomenutelný zážitek. |**** Skvělé. Rozhodně stojí za návštěvu. |*** Dobré. S občasnými nedostatky. |** Ujde to. Zápory převažují nad klady. |* Špatné. Rozhodně nedoporučujeme. | -Peklo .Vyhněte se obloukem.

Interiér malé suterénní restaurace vás obklopí autentickou, skoro až "dovozovou" pařížskou atmosférou. Naštěstí se nejedná o třikrát přeprodanou šmelinu, ale přímý import od rodilého Francouze.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.