Hodnocení

La FUFU

Brno

 

***

Vynecháte-li snídaně, můžete zde, v centru Brna, pořídit dobrý oběd i večeři s vínem.

 

CENÍK

Předkrmy 89-129 Kč
Hlavní jídla 129-249 Kč
Dezerty 49-59 Kč
Lahev vína 170-550 Kč

 

JAK HODNOTÍME

Každá recenze je založena na zážitcích z alespoň dvou návštěv dané restaurace. Náklady na recenze hradí Hospodářské noviny, a jsou tedy zcela nezávislé. ***** Dokonalé. Nezapomenutelný zážitek. | **** Skvělé. Rozhodně stojí za návštěvu. | *** Dobré. S občasnými nedostatky. | ** Ujde to. Zápory převažují nad klady. | * Špatné. Rozhodně nedoporučujeme. | - Peklo. Vyhněte se obloukem.

 

V centru Brna, nedaleko náměstí Svobody, se otevřelo bistro, které láká na domácí francouzskou kuchyni, suroviny od farmářů a velmi často se měnící nabídku jídel. Snaha je znát, ale bude to chtít ještě čas.

Umístění bistra rozhodně Brňanům nebude neznámé, dlouhou dobu zde byla Menšíkova kavárna, která zhruba před rokem neslavně skončila. S novým podnikem se vrátil i původní půdorys dvou oddělených místností, a provozovatel tak nebyl nucen volit, zdali bude bistro kuřácké, nebo nekuřácké.

Lepší výhled vedlejší místnosti nechal nekuřákům, negativem však je méně častá přítomnost personálu.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.