Hospodářské noviny vyhlásily anketu TOP 25 nejvýznamnějších žen českého byznysu letos již podesáté. Opět 25 nejvýznamnějších podnikatelek a manažerek vybírala odborná porota. Již počtvrté Hospodářské noviny vyhlašují také TOP 5 žen veřejné sféry, které letos zvolili zástupci vydavatelství Economia.

Potřetí přinášíme také oborové žebříčky 2014, které jako loni sestavila odborná porota. Letos v každém oborovém žebříčku vyhlašujeme jen vítězku, ostatní dámy jsou pak v žebříčku řazeny dle abecedy.

Na slavnostním galavečeru byly 26. listopadu vyhlášeny tyto žebříčky:

  • TOP 25 žen českého byznysu 2014 (hlavní žebříček) 
  • Královnou českého byznysu 2014 se stala generální ředitelka ING Pojišťovny ČR a SR Renata Mrázová, druhá je předsedkyně představenstva firem Olma, Profrost, Vodňanské kuře a Hyza Simona Sokolová, třetí generální ředitelka a majitelka společnosti Siko koupelny Jaroslava Valová
  • Skokankou roku 2014 se stala generální ředitelka společnosti Microsoft Česká republika Biljana Weber.
  • Oborové žebříčky (3. ročník) 
  • TOP 5 žen veřejné sféry (4. ročník) 
  • 10 žen uplynulého desetiletí
Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru