Zkoušky technologií v Blance ukázaly, že některé z nich jsou poškozené. V chodníkových šachtách, kterými vedou i kabely s elektřinou, se podle hlavního dodavatele ovládacích technologií ČKD Praha DIZ objevila voda. Firma tvrdí, že kvůli tomu nemusí v tunelu fungovat dopravní značení, informační tabule nebo osvětlení.

"Důsledkem může být to, že dopravní značky nebudou svítit nebo budou problikávat. Což je zrovna v tunelu závažný problém," řekl HN generální ředitel ČKD Praha DIZ Robert Wolf. V krajním případu by mohlo dojít ke zkratu. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.