Nadace Via ve spolupráci s americkým velvyslanectvím ocenila jednotlivce a firmy, kteří pomáhají svému okolí. Slavnostní udílení 17. ročníku Cen Via Bona se konalo opět v rezidenci velvyslance USA v Praze. Poprvé se oficiální role hostitele ujal Andrew Schapiro. „Velvyslanectví USA již několik let podporuje udílení Ceny Via Bona a jsem poctěn, že i já mohu v této iniciativě pokračovat. Nadace Via si vážíme za to, že v této zemi dlouhodobě podporuje filantropii,“ řekl nový velvyslanec USA.

Cenu za osobní zaujetí – Srdcař roku - letos výjimečně získali dva „Srdcaři“ – Petr Sýkora, který stojí v Česku za charitativním projektem Dobrý anděl, a Barbora Jindřiška Petrtýlová, která již čtrnáct let pravidelně věnuje svůj čas organizaci UNICEF.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru