Před 10 lety vznikla jedna z nejsebevražednějších strategií, které se kdy v českých podnicích objevily. Jmenovala se "Strategie společnosti do roku 2014" a předkládal ji valné hromadě ČSA zánovní prezident a předseda představenstva Jaroslav Tvrdík. Zopakujme si tři hlavní úspěchy, kterých chtěl Tvrdík letos dosáhnout.

Možná jste si toho na Ruzyni nevšimli, ale podle Tvrdíka ČSA přepravují minimálně 55 procent cestujících. Bohužel tento cíl už několik let odstřelují statistiky pražského letiště. Minulý rok odbavilo letiště skoro 11 milionů cestujících, a těch ČSA byla přitom pouhá čtvrtina.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.