Přes sto firem s rekordními 161 strategiemi a projekty se přihlásilo do jedenáctého ročníku soutěže TOP Odpovědná firma, kterou pořádá platforma Byznys pro společnost.

Do největší odpovědnostní soutěže v Česku se firmy mohou hlásit zdarma, a je jedno, zda jsou partnery platformy, nebo nikoliv. „Chceme veřejnosti představit ty nejodpovědnější firmy, které výrazně podporují rozvoj společnosti a místa, kde působí,“ vysvětluje manažerka soutěže Táňa Chudáčková.

O vítězích v jednotlivých kategoriích rozhoduje odborná porota, kterou tvoří zástupci komerčního a neziskového sektoru, státní správy a experti, kteří se podílejí na rozvoji odpovědného podnikání v Česku, a výsledky budou známy na galavečeru 16. října. Do hlasování mohou zasáhnout už podruhé rovněž čtenáři Hospodářských novin, které jsou hlavním mediálním partnerem soutěže. 

Odborná porota soutěže vybrala do finále 10 odpovědných velkých firem a 10 odpovědných malých firem. Čtenáři HN mohou o Ceně veřejnosti hlasovat od 22. září do 15. října ZDE.

...

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé. Děkujeme za vaši přízeň.
Obsah starší než měsíc je součástí archivu a do článků zdarma se nepočítá. Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.
Předplatit od 199 Kč / měsíc
Máte již předplatné?