Festo Didactic je německá firma, která se zabývá vzděláváním v oblasti robotiky. Podle jejího výkonného ředitele Nadera Imaniho existuje v této oblasti na americkém trhu nesoulad mezi tím, co potřebují firmy, a tím, jakého vzdělání se dostává mladým lidem.

Festo se specializuje na sofistikovanou automatizovanou výrobu, kterou dnes používají firmy po celém světě. Příkladem je Volkswagen či Daimler a jejich dodavatelé. Firma už desetiletí vzdělává německé zaměstnance a mezi její klienty patří i společnost Siemens či Audi.

Imani sází na to, že německý vzdělávací systém bude ve Spojených státech stále populárnější. V Německu firmy nabírají mladé lidi od věku 16 let a poskytují jim jak teoretické, tak praktické vzdělání a technické znalosti, které budou při práci potřebovat. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.