"Spousta lidí sem přichází s dost konkrétní představou. Chtějí si vlastníma rukama vytvořit třeba přebalovací pult. Já a moje dílna jsme tu od toho, abychom vyplnili to volné místo mezi abstraktní myšlenkou a reálným výsledkem," říká majitel první hodinové dílny DIY Praha Hank Duke.

Přes 300 metrů čtverečních zaplněných stroji na zpracování dřeva, kovu, ale i potřebami na malování, lakování, sprejování, sváření a vším potřebným k opravě motorky, kola nebo menšího auta, a to vše k dispozici sedm dní v týdnu. To je nebem každého kutila.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ráj pro každého kutila představuje první hodinová dílna DIY Praha. Stačí si pronajmout libovolnou část z 300 metrů čtverečních plně vybavené dílny uprostřed Žižkova a práce může začít. A je jedno, zda se maká na knihovně, kole nebo divadelních kulisách.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.