Muži-podnikatelé jsou spokojenější a prostřednictvím svého podnikání se seberealizují více, než je tomu u jejich ženských protějšků. Jsou ale zároveň více znepokojeni byrokratickými povinnostmi, cenou práce a řízením svých zaměstnanců a také vlastními chybami. Ženy-podnikatelky jsou zodpovědnější a mnohem více se orientují například v bankovních poplatcích.

Podle průzkumu agentury STEM/MARK pro Raiffeisenbank je většina českých drobných podnikatelů se svojí činností spokojena, najdeme však mezi nimi více mužů než žen. Na otázku, zda podnikání splnilo jejich představy a plány, odpovědělo kladně 84 procent mužů, žen o 9 procent méně. Čtvrtina drobných podnikatelek u nás tak není zcela spokojena a od své činnosti očekávala něco jiného.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.