Některým uživatelům aplikace Facebook se na chytrých telefonech a tabletech objevilo oznámení, že si budou muset stáhnout separátní aplikaci Facebook Messenger, pokud chtějí nadále posílat zprávy dalším uživatelům této sociální sítě.

Proti tomuto kroku se zvedla silná vlna kritiky. Někteří uživatelé si stěžují, že kvůli nutnosti instalace další aplikace se jim zaplnila paměť telefonu, a ten nešlo používat. Jiní se obávají, že je aplikace bude "špiclovat".

Donedávna šlo zprávy posílat jak přes samotnou aplikaci Facebook, tak i dobrovolně přes Messenger. Definitivní přesun zpráv z aplikace Facebook do Messengeru společnost oznámila v dubnu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.