Ve kterých fastfoodových řetězcích Američanům chutná a ve kterých ne? Na vrcholu oblíbenosti se umístily národní (působí alespoň v šesti státech) či regionální značky, které často nejsou příliš známé ani na východním pobřeží USA. Ty globální, které koncept amerických fast-foodů proslavily po celém světě, jsou naopak na samotném dně.

Platí to jak pro symbol tohoto stravování McDonald's, tak i pro další řetězce, které mají vícero poboček i v Česku. Spodní příčky jednotlivých kategorií tak vymetají i Burger King, KFC nebo Subway.

Vychází to z průzkumu renomovaného spotřebitelského magazínu Consumer Reports. Jeho čtenáři ochutnali přes 96 tisíc pokrmů v 65 řetězcích a hodnotili svůj chuťový dojem na škále od jedné do deseti (nejlepší). Průměrné známky se potom porovnávaly ve čtyřech kategoriích - burgery, kuřata, sendviče a burritos.    

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.