Kanadský výrobce chytrých mobilních telefonů BlackBerry se dohodl na převzetí německé firmy Secusmart. Ta se specializuje na kódování dat, řeči a na zajišťění ochrany před odposlechy.

Podle BlackBerry, která převzetí v úterý oznámila, tak společnost hodlá posílit svou prestiž u zákazníků citlivých na záležitosti týkající se bezpečnosti svých důvěrných informací. Finanční podmínky celé transakce ani jedna strana nezveřejnila.

Technologie společnosti Secusmart v současné době chrání například telefony BlackBerry používané německými vládními představiteli, a to včetně kancléřky Angely Merkerlové. Spojením s BlackBerry získá Secusmart větší prostor k rozvoji mezinárodních aktivit a také přístup ke zdrojům kanadského podniku v oblasti výzkumu a vývoje.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku