Srovnali jsme sadu Office 365 od Microsoftu s bezplatnými alternativami – Google Drive a LibreOffice (ve verzi 4.2.5.2). Zdarma dostupné balíky mají co nabídnout, jejich kvalita je značná a spoustě uživatelů budou stačit. V některých zásadních oblastech ovšem placený Office stále vede a jsou profese, kde vám prostě alternativa stačit nebude.

Kancelářská sada není produkt sám o sobě jako například videohra. Je to nástroj a nástroj musí být efektivní. Pokud píšete jednou měsíčně jednu stránku „ve Wordu“, nepotřebujete žádnou sadu „Office“, stačí nejjednodušší editor. Pokud ale s informacemi pracujete, v zaměstnání nebo při studiu, placený software vám může ušetřit spoustu času.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru