Kultovní americký režisér Todd Solondz již podruhé navštíví Českou republiku. Naposledy v roce 2012 představil svou nejnovější černou komedii s názvem „Černý kůň“ na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. V rámci cyklu s názvem Retrospektiva jej i letos představí Letní filmová škola v Uherském Hradišti a zároveň připomene hned pět dalších Solondzových filmů. Mezi 25. 7. a 2. 8. tak budou moci filmoví fanoušci ocenit nejen satirický náhled na americkou společnost, ale i odidealizované pohledy na začínající pubertu. Zájemci budou mít možnost se s režisérem setkat tváří v tvář v průběhu festivalu. 27. července odpoledne totiž festival pořádá sezení s Toddem Solondzem v kině Reduta.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.