Přepychové novostavbě Prague Marina v Holešovicích kvůli prohnutí nosné konstrukce popraskaly před dvěma lety zdi. Developer a stavitel sice škody napravili, majitelé bytů od nich však nyní požadují milionové odškodnění.

Až do předloňského dubna Jan Kuchař, který se živí správou nemovitostí, mohl svůj byt v atraktivní rezidenci Prague Marina považovat za výhru.

Před dvěma lety se však pohnula nosná konstrukce domu se sto padesáti byty, popraskaly stěny a události nabraly nový spád.Třicet obyvatel komplexu u holešovického přístaviště nechali statici nadvakrát evakuovat.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.