René Keyzlar, manažer divize Microsoft OfficeRené Keyzlar přišel do Microsoftu v roce 2009 na pozici manažera divize mobilních řešení pro region střední a východní Evropy. Významně napomohl úspěšnému zavedení platformy Windows Phone, která se za posledních 12 měsíců, podle průzkumů společnosti IDC, stala druhou nejprodávanější platformou v ČR. Poslední rok měl na starosti spolupráci s Telco operátory v regionu střední a východní Evropy. Před nástupem do Microsoftu pracoval na manažerských pozicích ve společnostech Samsung či Sony Ericsson. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu, trendům v architektuře a designu.

 

Martin Hruška, manažer obchodní divize pro malé a střední podniky společnosti MicrosoftMartin Hruška se po více než dvouletém působení v divizi Microsoft Office přesouvá na pozici manažera obchodní divize pro malé a střední podniky, v rámci které bude zodpovědný za prodej produktů a služeb Microsoft, marketing, za řízení distribuční a partnerské obchodní sítě. Za dobu jeho působení divize Office zaznamenala zásadní růst prodejů a využití služeb Office 365, napomohl zvýšit povědomí a zájem o Microsoft cloudové služby a divize získala významné zákazníky Office 365 jako například RWE, TESCO, Internet Mall (Mall.cz), Tipsport, Burza cenných papírů Praha, VŠE, ČZU a podobně. Službu Office 365 dnes v ČR využívají desítky tisíc firemních uživatelů a stovky tisíc studentů.

Martin nastoupil do společnosti Microsoft v roce 2003 a postupně působil na pozicích manažera partnerských programů Microsoft, account manažera pro klíčové obchodní partnery a manažera obchodního týmu pro partnerský prodej.

Vystudoval ekonomii na České zemědělské univerzitě a získal titul MSc v oboru Management Studies na Nottingham Trent University (B.I.B.S.).

Svůj volný čas věnuje rodině, hraní v kapele, golfu, jízdě na kole a cestování.

Související