Podnikatelský plán není radno podcenit a uvědomuje si to i společnost Agender, provozující portály pracezeny.cz. V průběhu jara uspořádala sérii seminářů v rámci projektu Inicio pro ženy, kde již úspěšné podnikatelky radily začínajícím podnikatelkám, na co si dát pozor a jak vůbec obchodní záměr připravit. Žena s nejlepším podnikatelským plánem získala hodnotné ceny.

Vítězkou se stala Michaela Horáčková se svým projektem na výrobu produktů z vlny a mikrovlny. Čím zaujala porotu složenou z partnerky CEAG Margarety Křížové a předsedkyně představenstva ING penzijní společnosti Renaty Mrázové? A jak konkrétně vypadal její podnikatelský plán?

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.