Čím déle majitel odkládá opravu poškozených prvků, tím nákladnější náprava jej nakonec čeká. Z původně drobné závady (př. pronikání vlhkosti do stavebních konstrukcí) se mohou následně vyklubat stavební úpravy většího charakteru (nevratné poškození tepelných izolací atd.). Ty se zpravidla prodraží. 

Pokud se navíc vlastník snaží o prodej dané stavby, měl by si uvědomit, že důsledkem jeho nevhodného zacházení s realitou je možné zdržení prodeje. Ne všichni investoři kupují zanedbané nemovitosti. Vzhledem k tomu, že se při stanovení prodejní ceny zohledňuje několik faktorů, mezi nimiž nechybí ani stav nabízeného objektu, získá prodejce této „ruiny“ výrazně nižší částku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru