Dolaroví milionáři v Česku jsou k tuzemské politice o něco shovívavější, než byli ještě před rokem. Korupce, která je podle nich stále nejpalčivějším problémem české společnosti, vadí bohatým méně než loni. Přesto je to stále problém číslo jedna. V obecné populaci vidí korupci jako největší potíž ještě více lidí. 

Vyplývá to z průzkumu Wealth Report, který letos počtvrté uskutečnila J&T Banka. Ta oslovila necelých 150 Čechů, jejichž majetek dosahuje alespoň milion dolarů (20 milionů korun). Wealth Report je jedinou studií v zemi, která do hloubky mapuje chování a záměry movitých lidí v Česku. Průzkum uskutečnila výzkumná agentura Perfect Crowd.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.