Prostřednictvím profesního sdružení Spelos podala skupina Synot stížnost k Evropské komisi v Bruselu. Podává také návrhy na položení předběžné otázky k evropskému soudnímu dvoru v Lucemburku.

"Krajní možností je investorská arbitráž podle příslušné mezinárodní dohody o ochraně investic,“ říká v exkluzivním rozhovoru pro server IHNED.cz Neofytos Neofytou, ředitel společnosti Synot International Limited, která se stará o strategický rozvoj a servis všem dalším firmám v Synot Holdingu.

Firmě vadí zákony upravující podnikání loterijních společností v Česku. Především kroky vedoucí k eliminaci videoloterijních terminálů a také některé regulace sázení po internetu.

Neofytou v rozhovoru představuje hospodářské výsledky skupiny, které budou zřejmě horší než v roce 2012. Komentuje také čerstvě uzavřené partnerství s Fotbalovou asociací ČR, díky němuž se Gambrinus liga od příští sezony přejmenuje na Synot ligu, a upozorňuje na rostoucí význam jiných než na loterie navázaných aktivit firmy, třeba podporu start-upů.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru