Studenti Hana Vysokomenská, Nikola Pařilová a Daniel Karkoš z Centra odborné přípravy technickohospodářské v Praze 9 uspěli v soutěži Věda má budoucnost, kterou již třetím rokem v Česku pořádá farmaceutická firma Bayer ve spolupráci s českou akademii věd, ministerstvem školství a neziskovou organizací AISIS. 

Jejich projekt Rozvoj chemických oborů v rámci škol zaujal odbornou porotu i proto, že naplnil vizi soutěže - probudit v žácích základních a středních škol v Česku a na Slovensku zájem o přírodovědné a technické obory.

Do projektu se letos zapojilo 900 žáků a přes dvě stovky učitelů. Porota vybrala tři projekty, které odměnila 35 000 korunami.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.