Gemmoterapie

Gemmoterapie využívá sílu pupenů, v nich je soustředěna největší síla, genetický potenciál rostliny, tedy nejvyšší koncentrace účinných látek.

Opět krásný příklad, že v každém věku se můžete dát do podnikání, zvlášť pokud vás k tomu okolnosti přivedou. Jarmila Podhorná se dá označit v podnikání za naprostý fenomén. Začala totiž svoji podnikatelskou činnost až v důchodovém věku. Profesí učitelka přírodopisu základní školy se rozhodla začít pěstovat byliny a vyrábět z nich tinktury, masti a oleje a hlavně rozvíjet dosud u nás neznámou oblast gemmoterapii.  

Osudové setkání

Svojí profesí k tomu měla blízko, ale jedním z rozhodujících momentů byla předčasná smrt jejího manžela. Byla a je přesvědčená, že k délce života může významně přispět sama příroda a produkty z ní. Velmi motivující pro ni byla i osobní setkání s našimi nejznámějšími bylinkáři Josefem Zentrichem a Jiřím Jančou, kdy z debat vyplynulo, že velmi prospěšné by bylo vyrábět i u nás gemmoterapeutika kvalitnější než ta z dovozu.  

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.