Co se týká hotelnictví, je zajímavé, že se dnes v České republice odehrává ve většině případů se zahraničním kapitálem. „Hotel je jiný druh investice, ale v určitém ohledu může mít daleko lepší potenciál na daňových odpisech, větší možnosti na ovlivnění tržeb a návratnosti vložených finančních prostředků,“ říká Lukáš Heger, osobní makléř z I.E.T.Reality. Tyto příležitosti si dobře uvědomují velké nadnárodní investiční fondy či skupiny finančníků. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Investoři, kteří hledají příležitosti, do nichž by vložili své peníze, se většinou pohybují v konzervativní oblasti nájemních domů, tzn. komerční, administrativní nebo polyfunkční budovy. Co hotely, vyplatí se do nich investovat?

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.