Uspořádat s kamarády benefiční akci, jako je například divadelní představení, koncert, závod, turnaj, módní přehlídka či společný úklid okolí školy, je výzvou, při které se děti učí pracovat v týmu, na konkrétním projektu, a navíc přesvědčují okolí, že stojí za to pomáhat druhým.

„Mít svou neziskovku, které pravidelně pomáhám, zatím není v České republice úplně běžné. Nejde jen o finanční příspěvky, ale i o aktivní zapojování se – třeba jako dobrovolník. Pokud tuto zkušenost děti a mladí lidé nevidí běžně ve svém okolí, může pro ně být inspirací právě program Pomáhej,“ říkají Eva Šišková a Alena Králíková z týmu společenské odpovědnosti ČSOB.

Skupiny dětí a mladých lidí do 26 let se mohou se svými projekty o grant ucházet do 10. října. Ty nejlepší pak vybere hodnotící komise.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru