Průkopník streamovaného televizního obsahu, původem americká internetová služba Netflix, se významně rozšiřuje na evropský kontinent. Do konce roku bude služba, která funguje na bázi měsíčního předplatného, dostupná v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii, Belgii a Lucembursku.

Měřeno potenciální diváckou populací, Netflix tak rozšíří svůj záběr přibližně o polovinu domácího, tedy amerického, trhu. Firma to ve středu oznámila jak potenciálním divákům, tak i investorům.

Kromě služby, která má podle posledních čtvrtletních výsledků ve světě přes 48 milionů předplatitelů, je Netflix totiž i poměrně populárním akciovým titulem. Za poslední čtyři roky se hodnota jejích akcií zosminásobila a i za posledních 52 týdnů připsala internetová televize slušných 55 procent.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku