Ředitel divize obchodu s plynem ve společnosti Moravské naftové doly (MND) Ludvík Baleka odhalil plán své společnosti získat do konce roku 20 tisíc klientů.

Za tři měsíce na trhu mají v MND šest tisíc smluv na dodávky plynu, od května ale také nabízejí dodávky elektrické energie. Zhruba třetina nových smluv je právě na ni. 

"Je to velmi slibné," říká Baleka v rozhovoru pro server IHNED.cz.

Od února jste začali dodávat plyn domácnostem, kolik už máte smluv?

Už při vstupu na trh jsme jasně deklarovali, že se chceme jednoznačně odlišit od stávajících dodavatelů. Nejen naším produktem, ale zejména přístupem k našim klientům. Během prvních třech měsíců evidujeme zájem přejít k MND už od více než šesti tisíc klientů, což považujeme za mimořádný úspěch.

Navíc neustále analyzujeme požadavky našich klientů a na základě jejich podnětů zlepšujeme náš produkt a připravujeme nové nabídky. Poměrně často musíme klienty ujistit, že změnou dodavatele energie se pro ně nic nemění. Někdy jim musíme například i vysvětlovat, že nemusí stavět novou přípojku plynu do domu.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru