Vydavatelství Economia získalo tři "zlaté" v soutěži Novinářská cena 2013. Nadace Open Society Fund Praha ve spolupráci s českým Googlem a společností NEWTON Media ocenila Petra Honzejka z Hospodářských novin a Silvii Lauder a Petra Třešňáka z Respektu.

Novinářskou cenu převzalo dohromady 11 vítězů. V každé kategorii byli nominováni tři autoři či autorky. Porota vybírala ze 400 příspěvků. 

"Gratulujeme všem vítězům. Zvítězit v takové konkurenci není jednoduché a poroty měly mnohdy velmi těžkou práci," uvedl ředitel nadace Open Society Fund Praha Robert Basch. Porota ocenila především méně známá nebo zřídka popisovaná témata. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.