Podnikatel Jiří Šimáně stojí o rozšíření své sítě hobbymarketů. Jeho řetězec Uni Hobby, který patří do skupiny Unimex, má zájem o některé ze čtyřiadvaceti českých obchodů zadlužené rakouské společnosti Baumax.

Ta se podle informací HN v Česku zbavuje části svého majetku.

Síť Uni Hobby se loni rozrostla o pět prodejen, které provozovala jako franšízu Obi. Dnes má sedm svých poboček a plánuje se dál rozrůstat. Jak HN řekl její šéf Miroslav Res, poohlíží se jak po pozemcích k výstavbě obchodů, tak po vyhovujících prodejnách.

"Pokud by Baumax nabízel v tuzemsku své provozovny k převzetí, umím si představit, že některé jeho markety by do našeho plánu expanze zapadaly," uvedl Res.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Český řetězec hobbymarketů Uni Hobby patřící do skupiny Unimex podnikatele Jiřího Šimáněho má zájem o některé ze čtyřiadvaceti českých obchodů zadlužené rakouské společnosti Baumax. Ta se v Česku zbavuje části majetku.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.