Jaká všechna rizika dokáže test Employee Risk odhalit? 
Nástroj Employee Risk má velice široký záběr v mapování nežádoucího pracovního chování. Je to například chování zaměstnanců, které je namířeno přímo proti firmě, a spadají tam takové věci, jako jsou krádeže, absentérství, zneužívání informací nebo jiných zdrojů firmy a podobně. Pak je to chování zaměstnanců, které je namířeno proti dalším členům podniku, a sem spadá například mobbing, tedy šikana na pracovišti, zastrašování, pomlouvání, fyzická nebo verbální agrese a tak dále. A nakonec i takové chování, které vede k nehodám a úrazům na pracovišti. 

Jak dlouho již tento nástroj na českém trhu nabízíte? 
Cca tři čtvrtě roku.  

Kolik firem si jej již objednalo, zakoupilo?
Testy Employee Risk už využily čtyři společnosti, dalších pět pak jeho nasazení vážně zvažuje nebo ho testuje v rámci pilotáže. Zajímavá je pestrost oborů, ze kterých se rekrutují zájemci o tuto službu. Oslovily nás výrobní společnosti, obchodní řetězce, firmy z energetického průmyslu nebo z bankovní sféry. Obecně ale platí, že tento nástroj najde své využití všude tam, kde jsou nějací zaměstnanci, kteří svým nečestným nebo nebezpečným jednáním mohou svému zaměstnavateli způsobit nějakou škodu, nebo chcete-li, všude tam, kde je bezpečné a čestné chování žádoucí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru