Veřejně přístupná panelová diskuse s názvem Lidé jako klíč k úspěšnému podnikání se koná v úterý od 14 do 15.30 hodin v Kongresovém centru České národní banky.

Diskusi uvedou předsedkyně The Bata Shoe Foundation Sonja Bata a guvernér České národní banky Miroslav Singer. Řečníky budou předseda představenstva společnosti Nestlé Peter Brabeck-Letmathe a zakladatel headhunterské společnosti Bubenik Partners Jan Bubeník.

Moderátorem diskuse bude redaktor Hospodářských novin Daniel Anýž, IHNED.cz je mediálním partnerem akce.

Kromě veřejně přístupné diskuse se ještě 4. března od 19 hodin uskuteční v Rytířském sále Senátu ČR přednáška Petera Brabecka-Letmatheho s názvem Vytváření společných hodnot – pragmatická cesta k zodpovědnému kapitalismu za účasti první místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Aleny Gajdůškové, Sonji Bata a Petra Sáhy. Vstup na přednášku v Senátu je jen na pozvánky.

ŽIVĚ obě akce můžete sledovat zde:

 

Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru