Penzijní společnost Komerční banky povede od dubna Pavel Racocha, dosavadní výkonný ředitel pro interní audit Komerční banky. K výkonu nové funkce Racocha už získal souhlas České národní banky. Informaci IHNED.cz potvrdila mluvčí KB Monika Klucová.

Nynější šéf Penzijní společnosti KB Pavel Jirák se stane členem širšího vedení Komerční banky a 1. května se ujme  funkce výkonného ředitele pro lidské zdroje. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Nejvyšší vedení Penzijní společnosti Komerční banky čekají brzy změny. Dosavadní ředitel Pavel Jirák bude mít od května na starosti lidské zdroje. Místo něj penzijní společnost povede Pavel Racocha, který dříve působil v ČNB.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru