Každý to zná. Večer vyřizování pracovních telefonů, v noci odpovídání na e-maily, ladění prezentací a ráno přeposílání důležitých pracovních zpráv. 

Díky chytrým telefonům doprovází práce člověka celý den, bez ohledu na pracovní dobu. Samozřejmost. 

To chce nyní změnit německá automobilka BMW. Svým zaměstnancům bude takovou práci přesčas v budoucnu proplácet. A navíc zaručí také hodiny, kdy budou smět být její lidé úplně nedostupní. 

Zatímco nyní většina firem bere práci přesčas z domova za automatickou, podniková rada německé automobilky rozhodla, že její zaměstnanci budou nově vykazovat ve své odpracované době i tzv. "mobilní práci". Za to si mají jindy vybrat volno. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.