Miroslav Prkna

Managing Director, Tactica Management, s. r. o.

Miroslav Prkna získal inženýrské tituly na dvou vysokých školách v oblasti informačního managementu a přírodních věd. Jako projektový a delivery manažer dodávek ICT technologií pro velké firmy ze segmentu finance, telco, retail působí nepřetržitě posledních 14 let.

V současnosti se specializuje na projekty dodávky Workflow systémů do společností na českém trhu. V roce 2010 byl jeden z jeho projektů oceněn prestižní cenou Best Project Management 2010 v České republice. V roce 2009 založil společnost Tactica Management, která je výrobcem a integrátorem Workflow systému INOVIO pro středně velké firmy na českém trhu.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.