Syn politické vězeňkyně Ludyše Zajícové--Sivekové, který jako malý kluk poznal, jak bolí hlad, dnes podnikatel v cestovním ruchu, patří nejen k úspěšným českým manažerům, ale i k velkým mecenášům. Do vybudování terapeutického centra pro duševně nemocné a sociální kavárny Modré dveře v Kostelci nad Černými lesy vložil 25 milionů korun. Centrum vede jeho manželka, psychoterapeutka Kateřina Siveková. On a jeho rodinná firma Sivek Hotels dotují i sociální kavárnu, jež je součástí centra a v níž pracují lidé, kteří třeba ještě před pár měsíci neuměli promluvit na cizího člověka.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.