Hokejistům New Jersey nestačily v pátečním utkání NHL dvě branky Marka Židlického a na vlastním ledě podlehli Chicagu 3:5. Český obránce, který byl vyhlášen druhou hvězdou utkání, v rozmezí 48. až 54. minuty dvěma rychlými zásahy snížil na rozdíl jedné branky, jenže v čase 58:32 zpečetil výhru hostů svým třetím gólem v zápase Patrick Sharp.

Nejlepší tým tohoto ročníku si vypracoval klíčový náskok v úvodu třetí třetiny, kdy za nerozhodného stavu třikrát udeřil. "Čtyřicet minut jsme hráli velmi dobře, a pak jako bychom zmáčkli tlačítko pauza. Proti takovému mužstvu, jaké mají, se vám to vymstí. Během mžiku to bylo 4:1 a pak už to bylo těžké otočit," řekl k rozhodující pasáži domácí útočník Ryan Carter.