Tuzemský obchodní řetězec s potravinami od lokálních výrobců Náš grunt plánuje příští rok otevření dalších deseti kamenných obchodů. S tím, jak se společnost, která ke svému rozšiřování využívá zejména populární koncept franšízy, připravuje k expanzi na Slovensko, zařadí do své nabídky poprvé i výrobky tamní provenience. Rostoucí poptávka po zdravé výživě si zase vyžádala rozšířit nabídku o bezlepkové produkty. 

"V prvním kvartálu příštího roku otevřeme pobočky v Liberci, Opavě a Brně," říká jeden z dvojice jednatelů a zároveň zakladatelů společnosti Jiří Málek. Jedná se také o Zlíně, Karlových Varech či Ústí nad Labem. Koncem příštího roku by měl Náš grunt mít ve všech krajských městech aspoň jednu pobočku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Výrazně expandovat na českém trhu a vstoupit na Slovensko se příští rok chystá maloobchodní řetězec Náš grunt. Prodejce potravin od lokálních výrobců plánuje rozšiřovat svou síť až na čtyřicet obchodů. Pomoci mu k tomu mají především franšízy.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.