Kdo si nejvíc pochvaluje práci v open space? Jak v takovém prostoru vypadá produktivita práce? V jakých firmách se open space hodí a v jakých ne? A jak si mohou zaměstnanci snáz zvyknout na práci ve velkém prostoru, v němž sedí společně s desítkami až stovkami kolegů?

Tyto a další otázky mu položil redaktor Ekonomu Jan Bumba ve videorozhovoru, který proběhl v relaxační zóně karlínského open space vydavatelství Economia:

 

Jak přežít openspace
Zdechovsky_Ekonom.mp4.jpg

 


 

obalka Ekonom 492013- Jaké má open space přednosti a neduhy?

- S kterými "kancelářskými krysami" byste měli být ve svém podniku zadobře?

- Jak se vyvíjel fenomén otevřených kanceláří a jaká je jejich budoucnost?

 

Odpovědi najdete v hlavním tématu nového čísla týdeníku Ekonom Fenomén doby kancelářské: Open space. Přečíst si ho můžete i na iPadu a iPhonu nebo na zařízení se systémem Android.

 

 

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru