Potkáte jich během pracovního dne spoustu a budete s nimi muset nějak vyjít. O tom, jak v open space přežít a jaké "kancelářské krysy" je nejlepší si naklonit na svou stranu, se dočtete v aktuálním čísle týdeníku Ekonom.

Než si pro něj skočíte do trafiky, podívejte se na přehled jednotlivých archetypů "kancelářských krys", který vám poskytne užitečné vodítko, s kým na pracovišti máte tu čest. Najeďte na vybranou krysu kurzorem myši a zobrazí se vám popisek.

 

 

 


 

obalka Ekonom 492013- Jaké má open space přednosti a neduhy?

- Jak se vyvíjel fenomén otevřených kanceláří?

- A jaká je jejich budoucnost?

Odpovědi najdete v hlavním tématu nového čísla týdeníku Ekonom Fenomén doby kancelářské: Open space. Přečíst si ho můžete i na iPadu a iPhonu nebo na zařízení se systémem Android.

 

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru