Téměř sedm procent z 557 tisíc tuzemských uchazečů o práci tvořili v říjnu podle Úřadu práce ČR čerství absolventi škol. Čím dál více vysokoškoláků i proto místo hledání zaměstnání raději zkouší rozjet vlastní podnik. To potvrzují také výsledky letošního průzkumu, který proběhl v rámci soutěže Vodafone Nápad roku 2013. Ze 1337 oslovených studentů vysokých škol jich 14 procent odpovědělo, že podniká už při škole, a přes 38 procent chce začít podnikat hned po škole. Mladí podnikatelé se shodují v tom, že čekat na dokončení studií je často zbytečné v případě, že máte odhodlání.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.