Pokud by Metrostav přerušil práce na tunelovém komplexu Blanka, vyjednávací tým Magistrátu hlavního města Prahy bude požadovat, aby Metrostav měl povinnost tuto stavbu dokončit. V rozhovoru pro IHNED.cz to řekl náměstek primátora hlavního města Prahy Jiří Nouza.

Praha a Metrostav dnes oznámily, že jednání v tomto týdnu nepřinesla zdárný výsledek. Ta tak budou podle Nouzy pokračovat celý příští týden. Zastupitel IHNED potvrdil, že Metrostav bude podávat žalobu na zaplacení dlužné částky ve výši 2,1 miliardy korun.

"Samozřejmě budeme určitým způsobem reagovat. Právní autorita pak vydá rozhodnutí, a pak bude možné dále postupovat," říká Nouza.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku