V Donau City, oblasti mezi Dunajem a jeho starým ramenem se na ploše 18,5 hektaru rozkládá městská část se svébytným charakterem. Jsou tu výškové domy, moderní architektura obytných a administrativních budov, určených také pro konference a sídla mezinárodních organizací jako například OSN.

Stavba DC Tower 1 začala v roce 2010. Charakterizuje ji výška, ale i výrazně rozpukaná fasáda a tmavá barva. Sídlit v ní bude hotel, kanceláře, fitness centrum, společenský sál, restaurace a skybar. Od dominanty chrámu sv. Štěpána se k této stavbě dostanete metrem za deset minut.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku