K zimní pohádce přirovnává sněhem zahalené věže a klikaté uličky Prahy server americké zpravodajské stanice CNN, který hlavní město Česka zařadil mezi desítku nejlepších měst pro zimní dovolenou.

CNN popisuje romantickou atmosféru pražských večerů, kterou dokreslují i nově instalované plynové lucerny. Za obdivováním zasněžené architektury posílá americká stanice turisty především na Staré Město.

Během zimních měsíců není Praha tak zahlcena turisty jako v létě a je proto ideálním místem pro zimní výlet. Kromě architektury si turisté mohou užít atmosféru vánočních trhů, kaváren nebo zajít do Stavovského divadla, kde Wolfgang Amadeus Mozart v roce 1787 poprvé uvedl svou operu Don Giovanni.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.