Vydavatelství Economia prochází dalším transformačním krokem. Od Nového roku dojde ke sloučení redakcí deníku Hospodářské noviny (HN), týdeníku Ekonom a zpravodajského portálu HN IHNED.cz do jedné ekonomické redakce.

Tato nově vzniklá redakce bude připravovat nejen obsah pro zmíněné ekonomické tituly, ale úzce spolupracovat s redakcemi týdeníku Respekt, on-line deníku Aktuálně.cz a dalších odborných titulů vydavatelství, uvedlo vydavatelství v úterý v tiskové zprávě, které rozeslalo novinářům.

"Ohlášené změny jsou dalším, mimořádně významným krokem v procesu transformace vydavatelství Economia, zahájeném právě před rokem," říká k rozhodnutí Kamil Čermák, místopředseda představenstva a pověřený generální ředitel vydavatelství.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.