Oborové žebříčky jsou podruhé v historii součástí ankety TOP 25 žen českého byznysu. Tu již podeváté vyhlásily Hospodářské noviny a zpravodajský portál IHNED.cz.

Díky podrobnému zkoumání jednotlivých oborů se porotcům z řad headhunterů, zástupců byznysu i vydavatelství Economia daří vyhledávat stále více nových manažerek a podnikatelek, které si ocenění zaslouží.

Ve finální pětadvacítce se díky tomu letos objevilo 11 zbrusu nových jmen, které nikdy předtím v žebříčku TOP 25 žen českého byznysu nefigurovaly.

V oborových žebříčcích zvýrazňujeme vždy jen vítězku, další dámy jsou pak seřazeny v abecedním pořadí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Stejně jako loni porotci ankety TOP 25 žen českého byznysu nejprve sestavili deset oborových žebříčků, z nichž pak vzešla finální pětadvacítka. Porota, v niž letos zasedla například jedna z nejúspěšnějších účastnic ankety Magdalena Souček, jednatelka společnosti Škofin Jiřina Tapšíková či headhunteři Jan Bubeník či Marta Kowalska-Marrodán, do jednotlivých oborových žebříčků zařadila vždy maximálně 10 žen.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.